Varlıbaş AVM’de şölen havasında 23 Nisan

24 Nisan 2015 Cuma

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde 23 Nisan Çocuk Bayramı şölen havasında kutlandı

varlibas-avmde-solen-havasinda-23-nisan

Varlıbaş Alışveriş ve Yaşam Merkezi her sene gerçekleştirdiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarını bu yıl farklı yaş gruplarından çocukların sunum ve yeteneklerini sergilediği bir organizasyon şeklinde düzenledi.

Trabzon’un ileri gelen Çağdaş Drama Derneği ile yapılan çalışma neticesinde gün boyu AVM’de coşkulu bir Çocuk Bayramı kutlaması gerçekleşti. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde bu yıl da coşkuyla ve şölen havasıyla kutlandı. Birbirinden eğlenceli yarışmalar, oyunlar minik ziyaretçilerimize unutulmaz bir bayram yaşattı. Çağdaş Drama Derneği eğitmenleri ile gerçekleştirilen etkinlikte çocuklar yüz boyama etkinliğinden penguen dansına sayısız oyunlarla göz doldurdu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri