Varlıbaş’ta etkinlikler bitmiyor

09 Haziran 2014 Pazartesi

Varlıbaş Alışveriş Merkezi Mayıs ayında gerek okulların yılsonu sergileri gerekse sosyal projeler kapsamında hazırlanan sergiler olmak üzere birçok sergiye ev sahipliği yaptı. Varlıbaş, Haziran ayı itibarıyla da ziyaretçilerine anında hediyeler kazandırmaya başladı

varlibasta-etkinlikler-bitmiyor

Geçtiğimiz günlerde Orman Bölge Müdürlüğü’nün 175’inci yılı vesilesiyle ‘Köklerinde Hayat Var’ Fotoğraf Sergisi Varlıbaş Alışveriş Merkezi -2’nci katta ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Orman Genel Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde çalışan Aykut İnce, Süleyman Alkan ve Ekrem Balcı’ya ait 33 adet fotoğrafın yer aldığı sergiye ilgi gösteren ziyaretçilere saksıda dikili fidanların yanı sıra Orman Genel Müdürlüğü’nü tanıtıcı dergi ve broşürler hediye edildi.

Varlıbaş Alışveriş Merkezi fidan dikimi, ormanların korunması ve geliştirilmesi, yangınlardan korunma gibi birçok konuda bilinç oluşturmak amaçlı çalışmalarına, tohum satış standı ile ağaçlandırmanın artırılması kapsamında da Haziran ayı boyunca destek veriyor.

Haziran ayı itibarıyla başlayan Varlıbaş Alışveriş Festivali hafta sonu yapılan alışverişlerde ziyaretçilerine anında hediyeler kazandırmaya başladı. Hafta sonu gün içerisinde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde yemek, sinema ve eğlence gibi birçok hediye anında ziyaretçilerin oluyor. Varkart sahibi ayrıcalıklı Varlıbaş AVM müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya tüm yıl boyunca devam edecek.

Varkart sahibi olmanın avantajlarından yararlanmak, tüm kampanya ve etkinliklerden haberdar olmak için www.varlibasavm.com ya da facebook.com/varlibasAVM adresine göz atmak, Varlıbaş Alışveriş Merkezi danışma masasına başvurmanız yeterli.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri