Varlıbaş’ta sergiye büyük ilgi

24 Mayıs 2013 Cuma

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde açılışını Vali Yrd. Kamil Sarıaslan’ın gerçekleştirdiği TT Sosyal Yardımlaşma Vakfı ‘Su, Damladan Deryaya’ Fotoğraf Sergisi ziyaretçilerin büyük ilgisini çekiyor

varlibasta-sergiye-buyuk-ilgi

Düzenlenen yarışma sonucunda dereceye giren fotoğraflar tüm Türkiye’de çeşitli sergi salonlarında fotoğraf sanatı meraklılarının beğenisine sunuluyor. Karadeniz’in önemli noktalarından biri olan Trabzon kenti için özel olarak gerçekleştirilen sergi Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde hafta sonuna kadar ziyaret edilebilir.

Ayrıca Pazar günü minik ziyaretçileri -4. Katta yer alan Varlıbaş Sanat Akademisi’nde Palyaço Prens Çocuk oyunu ile ağırlayacak olan AVM etkinliklerin yanı sıra yeni açılacak olan kafe/restoran ve mağazalar ile de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Bahar dönemi boyunca çalışmaların hızla devam ettiği Varlıbaş Alışveriş Merkezi, yaza girerken kente güzel mekanlar ve mağazalar kazandırmanın yoğunluğunu ve telaşını yaşıyor. AVM’nin iki ana girişinde hizmet verecek olan Kahve Dünyası ve Mado bahçe konseptleriyle dikkat çekiyor. Trabzon’un ihtiyacı olan nezih ve şık mekanlar artık kentin merkezinde sizlerle buluşuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri