Vatan Bilgisayar 77’inci mağazasını açtı

02 Ağustos 2013 Cuma

Vatan Bilgisayar’ın 77’nci mağazası Zonguldak Ereğli Hiperstore, bin 600 metrekarelik alanda hizmet verecek

vatan-bilgisayar-77inci-magazasini-acti

Türkiye’nin 35 ilinde yerli ve yabancı binlerce markayı uygun fiyatlarla müşterilerine sunan Vatan Bilgisayar, 77’nci mağazasını bugün (2 Ağustos) Zonguldak Ereğli’de açtı. Zonguldak Ereğli Hiperstore, bin 600 metrekare alanda hizmet verirken televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi teknoloji ürünlerinin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ve mutfak aletleri gibi 14 bin teknoloji ürününde geçerli yüzde 30 indirime teknoloji severler yoğun ilgi gösterdi.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “77’nci mağazamızı Zonguldak Ereğli’de teknoloji severlerle buluşturmaktan ve yeni mağazamıza gösterilen ilgiden memnunuz. Art arda açtığımız yeni mağazalarımız ile Vatan Bilgisayar, büyümeye devam edecek. Vatan Bilgisayar olarak bugüne kadar teknoloji perakendeciliğinde gerek ürün çeşitliliği, gerek müşteri ilişkileri gerekse cazip indirim kampanyalarıyla her zaman iddialı olduk” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri