Vatan Bilgisayar Uşak’ta

23 Aralık 2013 Pazartesi

Vatan Bilgisayar 91’inci mağazasını Uşak’ta açtı

vatan-bilgisayar-usakta

Teknoloji perakendeciliği mağazası Vatan Bilgisayar, Türkiye’deki 91’inci mağazasını geçtiğimiz günlerde Uşak’ta hizmete soktu.

Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “91’nci mağazamızı Uşak’ta teknoloji severlerle buluşturmaktan ve yeni mağazamıza gösterilen ilgiden memnunuz. Art arda açtığımız yeni mağazalarımız ile Vatan Bilgisayar, büyümeye devam edecek. Vatan Bilgisayar olarak bugüne kadar teknoloji perakendeciliğinde gerek ürün çeşitliliği, gerek müşteri ilişkileri gerekse cazip indirim kampanyalarıyla her zaman iddialı olduk.  Yılsonunu 100 mağaza ve yüzde elli büyüme ile kapatacağız. Vatan Bilgisayar Uşak mağaza açılışına özel televizyondan cep telefonuna, bilgisayardan dijital kameraya, notebook’dan küçük ev aletlerine kadar 15 bin üründe uyguladığı yüzde 30 indirim fırsatı ile teknoloji severlerin elektronik eşya ihtiyaçlarını karşılayacak” diye konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri