Vatan’dan iki günde iki yeni mağaza

18 Ocak 2013 Cuma

Vatan Bilgisayar, yılın ilk mağazasını bugün Osmaniye’de açtı, yarınsa Hatay’da ilk mağazasını açacak. Teknoloji perakendeciliğinde yatırımlarını artıran Vatan Bilgisayar, her mağazasında yaklaşık 50 çalışan istihdam ederken, açtığı mağazalar ile 33 ilde 66 mağazaya ulaştı

vatandan-iki-gunde-iki-yeni-magaza

Vatan Bilgisayar iki günde iki yeni mağaza açarak yatırımlarını artırıyor. Bugün (18 Ocak) Osmaniye’de ilk mağazasını teknoloji severlerle buluşturan Vatan Bilgisayar, yarın da Hatay’da ilk mağazasını açıyor. Vatan Bilgisayar, teknoloji severlere açılışa özel yüzde 25 indirim ve Bonus ile Axess kredi kartı sahiplerine 10 taksit fırsatı sunuyor.

Vatan Bilgisayar’ın Osmaniye ve Hatay mağazalarında geçerli olacak kampanyada televizyon, cep telefonu, masaüstü bilgisayar, notebook, yazıcı, fotoğraf makinesi, kamera gibi ürünlerin yanı sıra küçük ev aletleri, kişisel bakım ürünleri ile mutfak aletleri gibi 13 bin teknoloji ürünü yer alıyor.

Osmaniye Mağaza açılışında konuşan Vatan Bilgisayar Genel Müdürü Hasan Vatan, “2013 yılının ilk mağazası olan Osmaniye Mağazası’nda teknoloji severlerle buluşmaktan mutluyuz. Yeni yılda mağaza açılışlarımızda hız kesmiyoruz Osmaniye’nin hemen ardından yarın Hatay Mağaza’mızı açıyoruz, 25 Ocak’ta da Bursa Nilüfer’de yeni mağazamız açılacak. Açtığımız iki yeni mağaza ile teknoloji severlere yakınlaştık,  2013 yılında tüketicilerimize daha da yakınlaşacağız” dedi.

Vatan Bilgisayar açtığı iki mağaza ile toplam kapalı alanını 121 bin 650 metrekareye ulaştırırken her mağazada yaklaşık 50 çalışan istihdam ediyor. Vatan Bilgisayar’ın yeni mağazalarında teknoloji severleri, ihtiyaçları ve beklentileri doğrultusunda en uygun ürüne yönlendiren, satış danışmanlığı adına Vatan Akademi’de yaklaşık 30 gün boyunca teorik ve pratik eğitim gören uzman personeller karşılıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri