Vera global marka olmak istiyor

12 Aralık 2013 Perşembe

MT Bilgi Teknolojileri Yönetim kurulu Üyesi Nusret Sancak, Türkiye’nin global markası olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini belirterek, ödeme sistemleri konusunda Uluslararası İhtisas Fuarı olan Cartes’e katılarak bu alanda iddialarını ortaya koyduklarının altını çizdi

vera-global-marka-olmak-istiyor

Geliştirdiği ürünler ile ilklere imza atan MT Bilgi Teknolojileri, dünyada ilk olma özelliği ile dikkat çeken ve tüm ülkelerin merakla karşıladığı yazar kasa POS cihazı VERA Delta ürünü ile ödeme sistemleri alanında Uluslararası İhtisas Fuarı olan Cartes’e katıldı. Ödeme sistemlerinde güvenli çözümler, kimlik doğrulama ve mobilite alanlarında dünyanın önde gelen etkinliklerinden biri olan Cartes, Paris’te düzenlendi.

Dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok firmanın ve binlerce ziyaretçinin katıldığı fuarda, bu yıl mobil uygulamalar, akıllı şehir çözümleri, biyometri, ulaşım sistemleri gibi konular ana tema olarak işlendi. Türkiye’nin ilk 20 yıllık mali hafızasına sahip yazar kasasını geliştirerek sektöre adım atan ve ardından dünyada bir ilki gerçekleştirerek yeni nesil EFT POS özellikli mobil yazarkasa olan VERA Delta cihazını üreten MT Bilgi Teknolojileri, çözüm ortağı Cardtek Group ile birlikte bilişim sektöründeki öncü kimliğiyle fuarda yerini aldı.

Fuar hakkında izlenimlerini anlatan MT Bilgi Teknolojileri Yönetim Kurulu Üyesi Nusret Sancak şunları söyledi: “Sektörün en önemli fuarlarından biri olan Cartes’de yer almak bizim için oldukça heyecan verici, ancak tüm dünya ülkelerinden Vera Delta yazar kasa POS cihazımıza gösterilen ilgi ve talep bu heyecan ve mutluluğumuzu bir kat daha artırıyor. Ve bu fuarda gördük ki, tamamen Türk mühendislerinin eseri olan, ülkemizde geliştirilen tasarlanan ve dünyada yeni nesil ödeme kaydedici cihazların öncüsü olan VERA Delta sadece bizim ülkemizin değil birçok ülkenin de merakla beklediği ve ihtiyaç duyduğu bir sistem. Global boyutta görüşmelerimiz bu fuar ile birlikte daha da hız kazandı. Avrupa ülkeleri de dahil çok sayıda ülke temsilcileri ile görüşmelerimiz devam ediyor.”

Sancak ayrıca Vera’nın Türkiye’nin Global markası olma yolunda emin adımlarla ilerlediğinin de altını çizerken “Ödeme sistemleri konusunda fuara katılan diğer Türk firmalarının da uluslararası pazarda yer almaları bizler için ayrıca birer gurur kaynağıdır.” şeklinde konuştu.

Zaman

 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri