Verimliliğin Anahtarı Nebim Yazılım'da

22 Eylül 2008 Pazartesi

40 yıllık tecrübesini sektörün farklı alanlarına taşıyan Nebim Yazılım, kuyum ve takı sektörü için özel olarak geliştirdiği uygulamalarıyla yeniliklerini sürdürüyor.

verimliligin-anahtari-nebim-yazilimda
1966 yılından gelen tecrübesiyle bir çok sektöre özel çözümler sunan Nebim Yazılım, geliştirdiği yazılımlar ile Konfeksiyon, Triko (Hazır Giyim), Ayakkabı, Ev Tekstili, Mobilya, Optik, Züccaciye, Takı ve Kuyum ve başta olmak üzere daha birçok sektörde yoğun bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Nebim Winner Yazılımı ile sektöre Toptan Satıştan, Perakende Satışa CRMe, Ticari Muhasebe Uygulamalarına İnsan Kaynaklarına, Mobil Uygulamalardan Web Tabanlı Çözümlere kadar ihtiyaca uygun, esnek ve yenilikçi bir ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) paketi sunarak, firmalarda verimlilik ve karlılığı artırırken rekabette rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlayacak avantajlar sunuluyor.Nebimin kuyum ve takı sektörüne özel olarak geliştirdiği uygulama ile tek stok kodu üzerinden adet ve gram(Has) takibi yapılabiliyor, alış faturasını altın, taş ve işçilik detayında girilebiliyor ve cari hesabı takip edilebiliyor. Perakende faturası günlük altın kurları üzerinden otomatik olarak hesaplanabiliyor ve altın kurları sistemde saklanabiliyor.Perakende sektöründe uzmanlaşan Nebim, merkez ve mağazaların stok ve satış performanslarını yönetirken karlılık ve verim sağlıyor. Aynı zamanda müşteri takip sistemi (CRM) ile de gerek müşteri bağımlılığını ve gerekse müşteri memnuniyeti sağlayan ürünler sunuyor. En çok satan ürünler, en karlı ürünler, metrekare verimliliği, en iyi müşteri gibi bir çok veriyi anlık takip ederek muhasebe sipariş entegre bir şekilde yönetilebiliyor.Nebim geliştirdiği uygulamalar ile kuyum ve takı perakendesinde hız ve verim artırmaya devam etmeyi hedefliyor. Nebim'in son uygulamasından bir örnek:

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri