Versace Denizlili oldu

04 Kasım 2013 Pazartesi

Bu yılın başlarında Versace markasıyla görüşmelere başlayan Denizlili Rihen Tekstil, Versace’nin Ortadoğu, Rusya ve Türkiye isim haklarını aldı. Markanın Türkiye’de iç giyim ve spor giyim alanındaki tüm üretim ve pazarlama çalışmaları ise Reda Tekstil’e verildi

versace-denizlili-oldu

Reda Tekstil’in kurucusu Derya Taşdelenler, yaptığı açıklamada, “Denizlili Gökhan Tekstil’in yan kuruluşu olan Rihen Tekstil ile yaptığımız işbirliği çerçevesinde, Versace 19.69 markasının Türkiye’de tüm konsept, tasarım, üretim ve pazarlama çalışmalarını gerçekleştireceğiz” dedi. Taşdelenler, Versace 19.69 markasının dünyadaki lüks tüketiminin aksine, 19 - 69 yaş arası her kesimden insanın ulaşabileceği bir koleksiyonla Türkiye’de yer alacaklarını dile getirdi.

Meşakkatli, uzun bir yol
Marka bünyesinde kadın ve erkek iç giyim, ev ve spor giyim, ev tekstilinde ise; havlu, bornoz, çarşaf ve nevresim gibi tekstil ürünlerinin bulunacağını açıklayan Derya Taşdelenler, şöyle devam etti:
“Markayla ilgili bir sonraki adım ise Versace 19.69 kafeleri olacak. Giyim, ev tekstili ve kafe zincirleri olmak üzere yeni bir dünya markası yapmış olacağız. Bu çok meşakkatli, uzun bir yol bir o kadar da gurur verici olacak.”

Kaynak: MilliyetGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri