Vialand, Bebek Şenliği’nde eğlencenin merkezi oldu

17 Haziran 2014 Salı

Vialand, 13 – 14 – 15 Haziran günlerinde gerçekleştirilen geleneksel Bebek Şenliği’ne, maskot ve şovlarıyla renk kattı

vialand-bebek-senliginde-eglencenin-merkezi-oldu

Vialand’in kendi karakteri Kaptan Gaga’nın yanı sıra küçüklerin sevgilisi SüngerBob ve Kaşif Dora maskotları çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgi odağı oldu. Vialand standına gelen ziyaretçiler bu sevimli maskotlarla fotoğraf çektirebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. “Bebek Şenliği”ne gelenler Vialand’ın standında mutlu anlarını ölümsüzleştirme imkanı bulurken, Babalar Günü’nü de başka bir keyifle yaşadı.

Bruce Airhead’den balon şov
Vialand Tema Park’ta sezon başından bu yana gösterilerini sürdüren, dünya çapında büyük bir üne kavuşmuş ve tüm yaş gruplarından hayran kitlesine sahip Bruce Airhead ise şovlarıyla Bebek Şenliği’ne damgasını vurdu. Bruce Airhead’in dev bir şişme balonla yaptığı şov, tüm ziyaretçileri büyüledi. 

Tek biletle sınırsız eğlence
120 bin metrekarelik alanda kurulu olan Vialand Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. Vialand Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan Vialand Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri