Vialand, Eylül ayında perakende rekoru kırdı

05 Ekim 2015 Pazartesi

Bayram Öncesi alışverişler için birbirinden cazip kampanyalar sunan mağazaları ile Vialand Alışveriş Caddeleri ve “Tek Biletle Sınırsız Eğlence” sunan Vialand Tema Park, Eylül ayında 3,2 milyon ziyaretçi ağırlayarak perakende alanında bir rekora imza attı

vialand-eylul-ayinda-perakende-rekoru-kirdi

Vialand, Eylül ayında 3,2 Milyon ziyaretçiye ev sahipliği yaparak perakende alanında bir rekora imza attı. Bursa ilinin nüfusu kadar ziyaretçiyi ağırlayan Vialand, yerli ve yabancı misafirleriyle Eylül ayında alışverişin de merkezi oldu. Vialand’e İstanbullular akın ederken, İstanbul dışından gelenlerin de ilgisi büyük oldu. Eylül ayı süresince Ortadoğu ve Balkan ülkelerinden gelen turistler de alışveriş için Vialand Alışveriş Caddelerini tercih etti. Yabancı misafirler, alışverişle eğlence keyfini bir arada yaşatan Vialand’e yoğun ilgi gösterdi. Vialand, Eylül ayı süresince yoğun yabancı misafir ağırladı.

Vialand Alışveriş Caddeleri ailesine yeni katılan ChillBox, Alaçatı Muhallebicisi, Pamidor, Watsons ve Sadık Yılmaz gibi mağazaları ile büyüyen Alışveriş Merkezi’n de 40 yıllık züccaciye tarihi ile sektörün en iyi markaları arasında yer alan Porland’da en büyük mağazasıyla hizmet vermeye başladı. Vialand, tek biletle sınırsız eğlence sunan Tema Parkı, Bayram’da unutulmaz deneyimler yaşatırken, Vialand Alışveriş Caddeleri ile bayram boyunca İstanbullular hem alışveriş hem de eğlence için Vialand’e akın etti.


Türkiye ekonomisine 240 milyon TL katkı sağladı
Türkiye’nin En Genç Süper Markası ödülünün sahibi olan Vialand, Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Vialand Palace Hotel ve Gösteri Merkezi ile yarattığı bütünleşik konsepti dünyada bir ilk olarak öne çıkıyor. “Entegre Perakende Dünyası” olarak tanımlanan Vialand, 2015 yılı sonuna kadar 25 milyonu aşkın ziyaretçi ağırlamayı hedefliyor ve yeni yatırımlarla büyümeye devam ediyor.

Yılın ilk yarısında  “İstanbul’un Sırları” ünitesini ziyaretçileri ile buluşturan Vialand, Alışveriş Caddelerinde yaklaşık 8 Milyon TL yatırımla hizmete açtığı 2 bin 500 metrekare alan üzerine kurulu Wild Park ve 1 Milyon TL yatırımla hayata geçirilen Adventureland ile Türkiye’nin 2015 yılında yatırımları hız kesmeyen markası oldu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri