Vialand girişi 15 bin öğretmene ücretsiz olacak

19 Kasım 2015 Perşembe

Vialand ile İstanbul Milli Eğitim İl Müdürlüğü arasında imzalanan bir protokolle 2’nci kez Vialand’de öğretmenlere yönelik ayrıcalıklar hayata geçiriliyor. 24 Kasım – 30 Kasım günleri arasında Vialand Tema Park’da, sınırsız eğlence öğretmenler için ücretsiz, aileleri veya yanlarında getirecekleri yakınlarınaysa yüzde 50 indirimli olacak

vialand-girisi-15-bin-ogretmene-ucretsiz-olacak

Vialand Tema Park; en zor koşullarda dahi öğrencilerine umut olmaktan vazgeçmeyen öğretmenler için, İstanbul Milli Eğitim İl Müdürlüğü iş birliği ile 24 Kasım Öğretmenler gününü çok özel kılacak bir hediye sunuyor. İstanbul Milli Eğitim İl Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Vialand Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu Mutluer ve Satış Müdürü Fatih Aksoy’un hazır bulunduğu imza töreninde yapılan açıklamada bu iş birliği ile 15 bin öğretmene ücretsiz ve yakınlarına yüzde 50 indirimli olarak sınırsız eğlence hediye edileceği belirtildi.


Sunduğu Avrupa standartlarında sınırsız eğlencenin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal faydayı da öne çıkaran Vialand, geçtiğimiz yıl ilk kez İstanbul Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile iş birliği yaparak, 6 bin öğretmeni ücretsiz, 12 binden fazla yakınını ise yüzde 50 indirimli misafir etmişti.


İstanbul Milli Eğitim İl Müdürlüğü iş birliği ile her yıl binlerce çocuğu Vialand Tema Park’da ücretsiz misafir ederek sosyal sorumluluklarını yerine getiren Vialand Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Satış Direktörü Özlem Ersoylu Mutluer, imza töreninde: “Vialand olarak İstanbul Milli Eğitim İl Müdürlüğü ile ortak çalışmalar yapmayı çok önemsiyoruz. Çok faydalı olduğuna inandığımız bu iş birlikleri neticesinde bugüne kadar binlerce çocuğu Vialand Tema Park’da ücretsiz ağırladık. Geçtiğimiz yıl ilk kez 6 bin öğretmeni ücretsiz misafir ettik. Bu yıl, her anlamda önceki yıllardan daha fazla öğretmen ve öğrenciyi ücretsiz misafir ederek Vialand’le tanışmalarını, Avrupa standartlarında sınırsız eğlence deneyimini yaşatmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, öğretmenlere yönelik hizmetimizi bir günle sınırlı tutmadık ve 24 Kasım’da başlayıp 29 Kasım akşamına kadar faydalanmalarını sağladık.” dedi.


Öğretmenlerimiz, Vialand Tema Park’ın bu özel ve anlamlı hediyesinden faydalanmak içn Vialand gişelerinde Öğretmen kimliği, eğitimci belgesi veya okulundan, bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belgeyi göstererek Vialand Tema Park’a ücretsiz giriş yapabilecek. Öğretmenlerin yanlarında getirdikleri tüm yakınları da yüzde 50 indirimden hemen faydalanabilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri