Vialand sezonu açıyor

25 Mart 2015 Çarşamba

2014 yılında 1 milyon ziyaretçi ağırlayan, Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi Vialand Tema Park, Mart ayı itibari ile baharı karşılıyor

vialand-sezonu-aciyor

120 bin metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezi Vialand Tema Park, yeni sezonunu yenilenmiş üniteleri ile karşılıyor. Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği Vialand Tema Park, bu sezonda üniteleri, maskotları, etkinlikleri, rengârenk yüzü ve sınırsız eğlencesiyle, eğlence sevenleri bekliyor.

Tema Park, geçtiğimiz sezon 17 milyon dolarlık, 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4’üncü Roller Coaster’ı “Nefes kesen” ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, “Fatih’in Rüyası”  gibi 30’u aşkın ünitesi ile misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Ayrıca Vialand’in kendi yarattığı Kaptan Gaga, Vega, Apostrof gibi karakterleri masal kitaplarına, hediyelik eşyalara konu olmaya devam edecek.

Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Vialand Palace Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve birebir eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren, Türkiye'nin entegre perakende dünyası Vialand, Türkiye’ye gelen turist sayısını da yüzde 15 oranında arttırarak, 2015 yılında bu sayıyı 30 milyon kişiye çıkarmayı hedefliyor. Türkiye merkez alındığında 2-2,5 saatlik uçuş mesafesinde, yaklaşık 2 milyar kişiye hitap eden Vialand, en gelişmiş standartlardaki eğlence ünitelerini ve yepyeni markaları bünyesine katarak hızla büyümeye devam ediyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri