VIALAND’a yeni direktör

05 Kasım 2013 Salı

VIALAND’ın Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlama Direktörü Özlem Ersoylu Mutluer oldu

vialanda-yeni-direktor

Tema park, açık hava konseptli alışveriş merkezi, gösteri merkezi ve şehir parkını bir arada sunan konseptiyle dünyada bir ilk olan VIALAND’in Kurumsal İletişim, Satış ve Pazarlama Direktörü Özlem Ersoylu Mutluer oldu.

Havayolları, ulaşım, sigorta, IT, telekomünikasyon ve kozmetik sektörlerinde çalışan Mutluer, pazarlama, iletişim ve medya iletişimi alanında 20 yıllık bir tecrübeye sahip. Mutluer’in kariyerinde, Parfums Christian Dior, MPR Pazarlama Halkla İlişkiler, Genpa Telekomünikasyon, I-Bimsa ve Aksigorta gibi firmalarda kurumsal iletişim ve pazarlama yöneticiliğiyle Pegasus Hava Yolları’nda 7,5 yıl pazarlama müdürlüğü görevi yer alıyor. Mutluer, VIALAND’daki görevinden önce İstanbul Deniz Otobüsleri’nde (İDO) satış ve pazarlama grup müdürü olarak çalıştı. Boğaziçi Üniversitesi’nde Sosyoloji lisansının ardından Londra Halkla İlişkiler Okulu’nda (LSPR) pazarlama halkla ilişkiler (Marketing PR) eğitimi gören Mutluer, evli ve ikiz çocuk annesi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri