Vialand’de “Mağazacılar Günü” eğlenceli geçecek

11 Aralık 2015 Cuma

Vialand Alışveriş Merkezi, 12 Aralık “Mağazacılar Günü”nü özveriyle hizmet eden tüm mağazacılarla birlikte kutluyor. Vialand; bu özel gün için, Vialand Alışveriş Merkezi’n de yer alan tüm mağazacılara ve mağaza çalışanlarına 11-31 Aralık günleri arasında Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri Tema Park’a giriş bileti hediye ediyor

vialandde-magazacilar-gunu-eglenceli-gececek

Perakende sektörüne Tema Park, Alışveriş Merkezi ve Otel konsepti ile bütünleşik Perakende konseptini kazandıran ve sektörün en yenilikçi, dinamik markaları arasında yer alan Vialand Alışveriş Merkezi, 12 Aralık Mağazacılar Gününü, AVM içerisinde yer alan tüm mağazacılarla birlikte coşkuyla kutlayacak.


Vialand; bu özel gün için, Vialand Alışveriş Merkezi’nde mağazası bulunan tüm mağazacılara ve mağaza çalışanlarına 11-31 Aralık günleri arasında Vialand Tema Park’da sınırsız eğlence hediye ediyor. Ayrıca, bu hediyeden faydalanacak tüm Vialan Alışveriş Merkezi mağazacılarına, yanlarında getirecekleri en fazla 4 kişi olmak üzere misafir başı 39 Tl özel fiyat uygulayarak birlikte eğlenmenin ve kutlamanın keyfini yaşatıyor. Vialand AVM Mağazacılarına özel bu hediye, 11 Aralık’dan itibaren Aralık sonuna kadar Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar kullanılabilecek.


Tüm Vialand ziyaretçilerine özveriyle hizmet veren mağazacılarla birlikte 12 Aralık “Mağazacılık Günü”nü kutlamak isteyen Vialand Alışveriş Merkezi, bu anlamlı hediye ile bir ilki daha gerçekleştirmiş oluyor. Vialand Avm’de yer alan tüm mağazacılara ve mağaza çalışanlarına bu özel hediye ile teşekkür eden Vialand’in Tema Park hediyesinden faydalanmak isteyen mağazacılar, Tema Park griişinde Vialand Avm Giriş Kartı, Yaka Kartı veya Antetli bir kağıtta kimlik kartlarının ibrazı ile giriş yapabilecek.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri