Vialand’e Dubai’de büyük ilgi

27 Nisan 2016 Çarşamba

Seyahat endüstrisinin Orta Doğu’daki en büyük buluşmalarından biri olan Arabian Travel Market Fuarı’n da İstanbul standı içerisinde yer alan Vialand büyük ilgi gördü

vialande-dubaide-buyuk-ilgi

 

Seyahat endüstrisinin Orta Doğu’da ki en büyük buluşmalarından biri olan Arabian Tarvel Market Fuarı, Birleşik Arap Emirlikleri’nin ekonomi başkenti Dubai’de kapılarını açtı. İstanbul Ticaret Odası’nın “Bir tane İstanbul var” sloganı ile katıldığı fuarda, Vialand standı büyük ilgi gördü. 26 Nisan günü başlayan organizasyon 4 gün sürecek. Arabian Travel Market’e 86 ülkenin turizm ve seyahat profesyonelleri katıldı.

Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın 1 numarası Vialand
Geçtiğimiz yıl Orta Doğu ve Doğu Avrupa’nın en fazla ziyaret ettiği Tema Park olan Vialand’ın
Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Özlem Ersoylu Mutluer konuya ilişkin şu değerlendirmelerde bulundu: “Geçtiğimiz yıl AVM, Tema Park, Otel ve Gösteri Merkezi’nden oluşan tüm tesiste 4,5 milyona yakın turist ağırladık. 2016’da yerli ziyaretçi sayısını yüzde 30, yabancı ziyaretçi sayısını ise yüzde 20 arttırmayı hedefliyoruz.”

Yeni ünite yatırımları
120 bin metrekarelik alanda kurulu olan Vialand Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Bu sene yeni üniteler eklenerek parkın keyfi 2 katına çıkacak. Türkiye’nin 2015’yılında en çok check in yapılan ikinci mekanı olan Vialand, ICSC’de “Avrupa'nın En Özellikli Perakende Projesi” kategorisinde jüri özel ödülünün sahibi oldu.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri