Viaport Çok Sayıda Yeni Markanın Outletine Ev Sahipliği Yapacak

09 Haziran 2008 Pazartesi

İstanbul Kurtköy'de temmuz ayında açılacak Viaport Outlet Alışveriş Merkezi'nde, Bandolore, Not the Same gibi Avrupalı hazır giyim markaları outlet'le Türkiye pazarına giriyor. Viaport Genel Koordinatörü Muzaffer Gülöz, Türkiye'de gerçek outlet kavramını oturtmak istediklerini belirtti.

viaport-cok-sayida-yeni-markanin-outletine-ev-sahipligi-yapacak
Hürriyet Gazetesinin haberine göre; Bayraktar İnşaat tarafından 100 milyon dolara İstanbul Kurtköy'de inşa edilen outlet alışveriş merkezi Viaport Projesi'yle, birçok Avrupalı hazır giyim markaları Türkiye'ye outletleriyle giriyor. Türkiye'ye ilk defa girecek markalar arasında Hollandalı kadın giyim markaları, Bandolore, Not the Same yanında diğer markalar Sergio Rossi, Notify, John Richmond, Blumarine ve Borelli yer alıyor. Temmuz ayı başında açılacak olan ve 145 mağazanın yer alacağı Türkiye'nin en büyük outlet merkezinde, bazı yerli markalar yanında Aldo, Lacoste ve Perlina gibi markalar da Türkiye'deki ilk outlet mağazalarını açacak. Ürünlerin yüzde 75'i outlet Viaport Genel Koordinatörü Muzaffer Gülöz, Kurtköy'de outlet, otel, fuar ve kongre merkezinden oluşan kompleks yatırımı yaptıklarını ve Viaport'ta birçok dünya markasının ilk outlet mağazalarının yer alacağını söyledi. Viaport Outlet Alışveriş Merkezi'nin gerçek anlamda bir outlet merkezi olacağını ve bunu madde olarak markalarla yaptıkları sözleşmelere de koyduklarını belirten Gülöz, şöyle konuştu: Türkiye'de gerçek outlet kavramını oturtmak istiyoruz. Bu nedenle merkezde yeralan markalar sezon ürünlerini değil sadece outlet ürünlerini burada satabilecekler. Markaların da talebi bu yönde. Yaptığımız sözleşmeye satılan ürünlerin yüzde 75'inin outlet ürün olması zorunluluğunu getirdik.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri