Victoria Secret’in 4’üncü ikonik mağazası açıldı

10 Kasım 2015 Salı

Adriana Lima, Alessandra Ambrosio ve Candice Swanepoel gibi süper modellerin yer aldığı ünlü defileleriyle tüm dünyada tanınan muhteşem iç çamaşırı markası Victoria’s Secret, İstanbul’da Shaya ortaklığıyla Akasya Acıbadem, Mall of İstanbul ve Cevahir AVM’deki ikonik mağazalarının ardından, 4’üncü ikonik mağazasını 7 Kasım’da Zorlu Center’da açtı

victoria-secretin-4uncu-ikonik-magazasi-acildi

Victoria’s Secret melekleri bu kez Zorlu Center’da yeryüzüne indi. Dünyanın en seksi iç çamaşırlarının yanı sıra Victoria’s Secret imzalı kokular ve vücut bakım ürünleri ile birlikte, kolej temalı PINK serisinden sutyen, külot, günlük giyim ve güzellik ürünleri; ve “Designer” koleksiyonu da satışa sunuluyor.


Markanın imzası olan iç çamaşırı ve uyku giyim koleksiyonları geniş bir yelpazede Victoria’s Secret ikonik mağazalarında satışa sunuluyor. Sutyenler, mağazada stillerine göre sergileniyor ve iç çamaşırı alışverişinin daha rahat yapılmasına imkân veriyor. Victoria’s Secret mağazasında, markanın iddialı ve feminen iç çamaşırı koleksiyonları yer alıyor.


Aralarında Victoria’s Secret Bombshell, Tease, Dream Angels Heavenly ve Victoria’s Secret Angel gibi popüler kokuların yer aldığı parfümlerle birlikte VS Fantasies vücut bakım ve PINK güzellik ürünleri de Victoria’s Secret ikonik mağazalarında satışa sunuluyor. Ayrıca, markanın kolej temasından ilham alarak yarattığı Victoria’s Secret PINK serisinden renkli ve seksi iç çamaşırları ile rahat giyim ürünleri de mağazada yer alıyor.


Detaylar için mağaza özel tasarlandı
Mağaza, göz alıcı ve sofistike tasarımıyla ön plana çıkıyor. Etkileyici pembe bir cepheden giriş yapılan Victoria’s Secret mağazası, kullanılan özel üretim avizeler ve iç çamaşırından esinlenilen detayların dikkat çektiği iç tasarımıyla, ev rahatlığını hissettiriyor. Mağazanın ön bölümünde süper modellerin siyah-beyaz fotoğraflarının sergilendiği galeri, gizemli ve dramatik bir etki yaratıyor; arka bölümde ise canlı pembe vurguların kullanımıyla mağaza aydınlık ve neşeli bir ortama dönüşüyor. Mağazaya hâkim olan dev video ekranlarda Victoria’s Secret’ın efsanevi defilelerinden görüntüler yayınlanıyor. Özel üretim mobilyaların kullanıldığı oturma alanları, tiftiklenmiş pembe ve kadife finişler, bazıları prova kabinlerinde bile bulunan parfüm tester’ları ile mağazada samimi ve muhteşem bir fitting deneyimi sunuluyor.


Özel hizmet verilecek
Eğitimli ve deneyimli Sutyen Uzmanları, müşterilere en uygun bedenleri ve modelleri bulmaları için hizmet verirken, her biri farklı tasarlanmış prova kabinlerinde yardım istemek için çağrı butonları da bulunuyor. Mağaza, haftanın her günü saat 10.00 ile 22.00 arasında hizmet verecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri