Dijital Ramazan davulcuları AVM'lere geliyor!

24.05.2017

2008 yılından bugüne Türkiye ve yurtdışında farklı ülkelerde 150’den fazla AVM’ye müşteri sadakati ve kampanya yönetim hizmeti sunan Omega Bigdata, akıllı dijital oyunlaştırma kampanyaları ile sektöre yeni bir soluk getirdiRamazan dönemi için farklı temalarda keyifli oyunlaştırma kampanyaları hazırlayan Omega Bigdata, sektöre yeni soluk kazandırıyor. Birbirinden farklı birçok kampanya hazırlayan firmanın en çok beğenilen teması “Ramazan Davulcusu” oldu.

Kampanyada hediye veren mağazaların logolarının yerleştirileceği davul, müşterilerin butona basması ile hareketleniyor. Görsel hareketliliği ve tematik sesleri ile dikkat çeken animasyonların en güçlü kısmı ise akıllı hediye dağıtım algoritmaları ve mobil stok yönetimi.
King Cross / 7th Year Celebration Live Action

Birçok ülkede ilk defa uygulanan bu kampanya modeli oldukça ilgi görüyor. Ukrayna’daki King Cross AVM’deki kuruluş yıldönümü özel etkinliğinden özet bir video:

Perakende takvimindeki farklı dönemler için özelleştirilen tasarımlar ve kurgular kampanya katılımlarını ciddi şekilde arttırıyor. Müşteri segmentine göre hediye seçimi yapabilen akıllı sistem altyapısı ise hem mağaza hem de müşteri memnuniyeti oluşturuyor.

Axis Anneler Günü

AVM yöneticileri ise dünyada ilk ve tek olan Apollo Mobile® raporlama uygulaması üzerinden hediye stoklarını akıllı telefonlarından takip edip, gerekli durumlarda stok değişikliklerini yapabiliyor.

Kampanyada işletilen faturalara dair tüm detay raporlar ve özel analizlere mobil uygulama üzerinden erişilebiliyor. Omega Bigdata’nın tüm dijital oyunlaştırma kampanya örnekleri ve videoları ise sektörün tek kampanya önerileri portalı olan www.omegacampaign.com adresinde yayınlanıyor.

Omega’yı Keşfedin!

Omega Bigdata AVM sadakat ürünleri genel tanıtım videosu:

TÜBİTAK Ar&Ge destekleri ile geliştirdikleri sadakat sistemleri altyapısını son 1 senedir yurtdışına açan Omega Bigdata, 30 farklı ülkede yaptıkları AVM ziyaretleri neticesinde Apollo® sistemini global ölçekte yarışır hale getirdi. AVM müşteri sadakat süreçlerinde Dünya'da ilk olma özelliği taşıyan 9 yeni ürün hazırlayan Omega Bigdata'nın sistemleri Ukrayna, Bahreyn, Katar, Umman, Sudi Arabistan, Irak ve Azerbaycan’da kullanılmakta.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri