Viland, Ninja Warrior’a ev sahipliği yapıyor

17 Eylül 2014 Çarşamba

Prodüksiyon şirketlerinin gözdesi haline gelen, bugüne kadar birçok reklam, dizi ve film çekiminin gerçekleştirildiği Vialand, şimdi de Ninja Warrior Türkiye’ye ev sahipliği yapıyor

viland-ninja-warriora-ev-sahipligi-yapiyor
Adrenalin severlerle 17 Eylül Çarşamba günü, TV 8 ekranlarından buluşacak olan Ninja Warrior Türkiye, birbirinden zorlu parkurlarda, yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne olacak.
 
Olağanüstü rekabetlerin yaşanacağı VIALAND’de, yarışma için dev bir alana özel parkurlar kuruldu. Yarışmacılar, bu birbirinden zor ve stratejik parkurlardan geçerek finale ulaşmaya çalışacak. Birbirinden güçlü 10 yarışmacı ile aksiyon dolu Ninja Warriors Türkiye heyecanını seyirci olarak yaşamak isteyenlerin ise, VIALAND AVM’nin Avrupa Sokağı’nda bulunan Ninja Warrior İletişim Ofisi’ne müracaat etmeleri yeterli olacak.
 
Vialand’in dinamizmi prodüksiyon şirketlerine ilham veriyor
Heyecan ve adrenalin dolu VIALAND, renkli ve hareketli ortamıyla dev bir film platosu haline dönüştü. Türkiye’nin dünya standartlarındaki ilk ve tek tema parkı Vialand, Amerika’da izlenme rekorları kıran Ninja Warrior Türkiye’den önce; Akbank, HSBC, LC Waikiki, Algida, Dacia, Eti gibi markaların yer aldığı birçok reklam filminin yanı sıra, A.Ş.K., Firuze gibi dizilerle, Şansa Davet ve Yurdum İnsanı gibi yarışmaların da çekimlerine ev sahipliği yaptı.  Bugüne kadar 200 saatin üzerinde çekimin yapıldığı VIALAND, bu çekimler sırasında yaklaşık bin 800 kişilik prodüksiyon ekibini ağırladı.
 
Tek biletle sınırsız eğlence
120 bin metrekarelik alanda kurulu olan Vialand Tema Park’ta 30 eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. Vialand Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor. Grup, çocuk ve bireysel kart seçenekleri olan Vialand Kart ile de sezon boyu sınırsız giriş, sınırsız eğlence hizmeti veriliyor.

Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri