Virtual Reality Türkiye’de ilk kez Gordion’da

18 Nisan 2013 Perşembe

20-24 Nisan’da Gordion’a giden çocuklar, hayal güçlerinin çok ötesinde bir dünya ile tanışacak. Türkiye’de ilk kez “Virtual Reality” ile Gordion’da buluşacak olan çocuklar, büyülü bir dünya ile karşılaşacak, doğal yaşamın güzelliklerini keşfe çıkacak

virtual-reality-turkiyede-ilk-kez-gordionda

Gordion Alışveriş Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda büyük bir sürpriz gerçekleştirecek; Türkiye’de bir ilke imza atarak 20-24 Nisan günlerinde çocukları Virtual Reality ile buluşturacak. Hayal güçlerinin sınırlarını zorlayacak, onlara bambaşka dünyaların kapılarını aralayacak olan Virtual Reality’de sihirli bir ormanda, ormanı yaşatmak için uğraşacak; kendilerini bir akvaryumun içinde görüp, arkadaşları ve aileleri ile unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Yaşayan Orman: Çocuklar, sihirli bir ormanda hayal güçlerini birleştirip, ormanla etkileşime girerek canlıların yaşamasını sağlıyorlar, oluşturdukları sihirli ormanı hareketleriyle yaşatıyor.

Akvaryum Çocukları: Ekranların karşısında yer alan çocuklar, kendilerini canlı bir akvaryumun içinde görüyor, yaptıkları hareketleri aynı anda görüp, arkadaşları ile birlikte eğlenebiliyor.  Doğal yaşam içerisinde yaşamayı, onunla bütünleşmeyi ve doğal yaşantının güzelliklerini farkediyor.

Yaşayan Orman ve Akvaryum Çocukları, anne babaların da katılabileceği, büyük küçük herkesin keyifli anlar yaşayacağı interaktif bir eğlence sunuyor. 20-24 Nisan günlerinde 12.00- 19.00 saatleri arasında gerçekleşecek olan bu etkinliğe katılmak ve bu deneyimi yaşamak için 50 TL ve üzerinde yapılan alışveriş fişlerini göstermek yeterli olacak.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri