Walmart, tanıtıcı sayfalarda lider konumda

25 Temmuz 2013 Perşembe

Perakende sektöründe tanıtıcı aktiviteler, Walmart rehberliğinde yüzde 21.6 oranında büyüdü

walmart-tanitici-sayfalarda-lider-konumda

Kantar Media bünyesinde bir çözüm olarak oluşturulan ve market dinamikleri içinde piyasa-bilgi endüstrisi açısından büyük bir güç olan Marx’ın raporuna göre; perakende sektöründe tanıtıcı aktiviteler Walmart rehberliğinde yüzde 21.6 oranında, diğer bir deyişle 2013’ün ilk yarısındaki 11.3 milyon sayfayla beraber büyümeye devam ediyor.

20 perakendeci içinde ilk 7 şirket, 2013’ün ilk yarısında, sayfalarını neredeyse iki katının üzerine çıkardı. Walmart ise yüzde 40.3 oranıyla sayfalarını 3.6 milyon sayfaya artırdı. Marx’ın Genel Müdürü David Hamric ise herhangi bir cumartesi sabahında bu sayfaların neredeyse 70 milyon aile ile buluştuğunu; bu reklam sayfalarının üretici, perakendeci ve tüketici tutumu açısından çok önemli bir araç olduğunu belirtiyor.

Kaynak: Retailing Today
Çeviri: Deniz Emiroğulları



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri