Wasa Sandviç şimdi de çikolatalı

08 Kasım 2012 Perşembe

Dünyanın lider gevrek ekmek markalarından Wasa, atıştırmalık sandviçlerine bir yenisini ekledi

wasa-sandvic-simdi-de-cikolatali

2000 yılında Türkiye pazarına giren İsveç’in geleneksel ekmeği tam tahıllı Wasa, atıştırmalık keyfinize bu kez tatlı bir lezzet ekledi. Daha önce dört farklı çeşidiyle raflarda yerini alan Wasa Sandviçler, şimdi içindeki yoğun çikolata dolgusuyla tatlı krizine sağlıklı ve lezzetli bir çözüm getiriyor.

Tam çavdar ekmeğinden üretilen ve bu sayede lif, vitaminler ve mineraller yönünden son derece zengin olan Wasa Krem Peynirli ve Çikolatalı Sandviç,  gün içerisinde; evde, ofiste, dışarıda sağlıklı ve doğal bir atıştırmalık arayanlar için ideal. Krem peynirle çikolatanın muhteşem uyumundan oluşan Wasa Krem Peynirli ve Çikolatalı Sandviç, çantanızda taşıyabileceğiniz, tamamen doğal ve lezzetli tadıyla açlığınızı yatıştırıyor.

Çikolata seven, sağlıklı beslenen ve formuna dikkat eden herkesin rahatlıkla tüketebileceği Wasa Krem Peynirli ve Çikolatalı Sandviç ile ara öğünlerdeki alışkanlıklarınız da değişecek. Pratik ambalajıyla tüketim kolaylığı sunan ve lezzetli oluşuyla farklı damak zevklerine hitap eden Wasa Krem Peynirli ve Çikolatalı Sandviç, 33 gramlık mini pakette tatlı bir atıştırmalık arayanları bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri