Watsons 10’uncu yılını kutluyor

17 Kasım 2015 Salı

Dünyanın önde gelen kişisel bakım zinciri Watsons, Türkiye’deki 10’uncu yılını muhteşem hediyelerle kutluyor

watsons-10uncu-yilini-kutluyor

Türkiye’deki güzellik ve kişisel bakım yolculuğuna 10 yıl önce başlayan Watsons bugün 50’den fazla şehirde 200’e yakın mağazasıyla her geçen gün büyümesine devam ediyor. 10 yıldır güzellik ve kişisel bakım alanında, cilt bakımından makyaja, saç bakımından erkek bakımına, parfümden vücut bakımına kadar dünyaca ünlü markaları müşterileriyle buluşuyor.


1828 yılından bugüne dünyanın en köklü perakendecilerinden A.S. Watson Group’un da gücüyle, Watsons bugün Türkiye’de 1800’den fazla çalışanı ile müşterilerinin hayatından her zaman pozitif bir fark yaratmayı hedefliyor.


10’uncu yıla özel hediyeler
Şimdi Watsons’tan yapacağınız her 20 TL’lik alışveriş yeni bir şans demek. 5 Kasım – 2 Aralık günleri arasında Watsons Card ile tek seferde yapılacak 20 TL ve üzeri alışverişlerde her 20 TL için bir çekiliş hakkı kazanılacak. Çekiliş sonucunda 1 kişi Fiat Yeni 500 Lounge, 10 kişi iPhone 6s 16GB Gold ve 20 kişi Apple Watch Sport 38 mm sahibi olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri