Watsons 4 bin mağazaya ulaştı

11 Şubat 2014 Salı

A.S Watson Group’a bağlı dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım perakendecisi Watsons, başarılı bir yılı daha geride bırakarak 2013 yılsonu itibarıyla dünya çapında 4 bin mağazaya ulaştı. Asya ve Avrupa pazarlarındaki hızlı büyümesiyle dikkat çeken Watsons, 2012-2013 yılları arasında dünya çapında günde 1’den fazla mağaza açılışı gerçekleştirerek mağaza portföyünü son 3 yılda büyük ölçüde genişletti

watsons-4-bin-magazaya-ulasti

A.S. Watson Group Genel Müdürü Dominic Lai: “A.S Watson için küresel büyüme hedefimiz 2015 yılında 13 bin mağazayı geçmek. Watsons, şirketler grubumuzun önde gelen perakende markalarından biri. 2014 yılında açmayı planladığımız bin 200 mağazanın 700’ü Watsons markasına ait olacak. Bu hedefimiz, günde ortalama 3 yeni Watsons mağazası açılışı olarak ifade edilebilir” şeklinde konuştu.

Büyüme hedeflerinin yanı sıra farklılaşmanın önemini de vurgulayan Lai, “Stratejik önem taşıyan tedarikçilerimiz ile işbirliklerimizi artırarak kategori yönetimini daha da geliştireceğiz, böylece müşterilerimizi yenilikçi ürünlerle en uygun fiyatlarda tanıştırmaya devam edeceğiz” dedi.  

Güzellik ve kişisel bakım pazarının öncüsü Watsons, gerçekleştirmiş olduğu marka yenilenme sürecinde Türkiye dahil faaliyet gösterdiği 12 farklı pazarda dost, özenli ve uzman servis yaklaşımı ile müşterilerine en iyi alışveriş deneyimini sunmayı ve müşterilerinin iyi görünüp harika hissetmelerini sağlamağı amaçlıyor.

Sosyal medya, Watsons için marka imajını güçlendiren ve müşteri deneyimini tamamlayan vazgeçilmez bir platform. Farklı sosyal ağlar üzerinden dünya çapında 7 milyon takipçiye ulaşan Watsons’ın, online ve offline kanallardaki gelişimini sürdürecek olmasının beraberinde markaya yeni başarılar getirmesi ve mevcut benzersiz rekabet avantajı ile bir araya gelerek Watsons’ın sektördeki lider pozisyonunu güçlendirmesi bekleniyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri