Watsons AYD Konferansı’nda

18 Mart 2013 Pazartesi

6-7 Mart günleri arasında Lütfi Kırdar'da AVM Yatırımcıları Derneği’nin gerçekleştirdiği "Farklılaşmanın Anahtarı Rekabet" konulu konferans'ta Watsons; oturum sponsoru olarak yer aldı

watsons-ayd-konferansinda

Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu ‘Çok mağaza açacağız ama nasıl’ başlıklı konuşmasında, markanın doğuşu ve büyüme süreci ile ilgili bilgi verdi. Yanıkoğlu “Türkiye'de bir perakende kanalını ortaya çıkarmış olmaktan, bu kanalın başka yatırımları cezbediyor olmasından, kısacası vizyonumuzu büyük ölçüde gerçekleştirmiş olmaktan büyük bir gurur duyuyoruz” dedi.

Perakendenin, iş dünyasında tüketiciye en yakın konumda olan sektör ve Watsons’ın müşterisi ile kurduğu ilişkide üzerine düşen yurttaşlık misyonunu yerine getirmek için sahnede olan bir marka olduğuna değinen Yanıkoğlu, “Bize düşen misyon, bu süreci devam ettirmek, ülkede gelişmekte olan orta sınıf hayatının önünü açmak, onların özledikleri hayat tarzına kavuşmalarında önderlik ve liderlik yapmak. Bizim tarzımızdaki perakendede pek rastlanmayan bir şekilde zincirimiz çok küçükken dahi Anadolu'daki birçok alışveriş merkezi projesinde yer aldık. Çünkü alışveriş merkezlerinin ülkedeki bu değişimin en önemli aktörleri olduğunu biliyoruz. Hem bu yatırımlarda ülkenin bir perakendecisi olarak üzerimize düşeni yerine getirmek hem de oralardaki mevcut ve gelecek müşterilemize yenilikçi konseptimizi ulaştırmak istiyoruz. Bugün 35 ayrı kentte 100 mağazadan oluşan zincirimiz var” diyerek Türkiye'deki perakende sektörünün önemine ve bu alanda Watsons’ın misyonuna dikkat çekti.

Watsons’ın diğer ülkelerdeki mağaza sayılarına değinen Yanıkoğlu, Türkiye’nin modern perakende dönüşümünde geç kaldığını, verimli ve hızlı büyüme için perakendeye uygun emlak arzına çare bulunmasının şart olduğunu vurguladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri