Watsons büyümesini sürdürüyor

11 Aralık 2014 Perşembe

Cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulunduran Watsons, İstanbul İstinyePark’ta açtığı yeni mağazası ile tüm güzellikleri ayağınıza getirmeye devam ediyor

watsons-buyumesini-surduruyor

Yılbaşına özel olarak ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve kendinize bile yüzlerce hediye alternatifleri sunan Watsons, yılbaşı alışverişinizin değişmez adresi olmayı sürdürüyor. El bakım, vücut bakım, banyo setleri, parfüm setleri, retro kutular ve makyaj ürünleriyle yılbaşı alışverişinde hem kadınları hem erkekleri düşündü. Üstelik, Watsons’a gelerek tek bir yerden tüm ihtiyaçlarınızı ve hediyelerinizi alıp zamandan da tasarruf edebiliyorsunuz.

Her bütçeye uygun fiyatları, sınırsız ürün yelpazesi ve vazgeçilmez fırsat günleriyle çok özel bir çeşitliliği de sahip Watsons İstinyePark mağazasında, makyaj ve cilt bakımı konusunda uzman personel, gelen konuklara detaylı bilgiler de veriyor.

Dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons Türkiye, ülke çapında büyümesini her geçen gün açtığı yeni mağazaları ile sürdürüyor. Türkiye’de 45 şehirde faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri