Watsons Çanakkale’de ilk mağazasını açtı

03 Temmuz 2015 Cuma

Cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar yüzlerce çeşit ürünü bir arada sunan, dünyaca ünlü güzellik ve kişisel bakım perakende markası Watsons, Çanakkale’de ilk mağazasını açtı

watsons-canakkalede-ilk-magazasini-acti

Her bütçeye uygun fiyatları, sınırsız ürün yelpazesi ve vazgeçilmez fırsat günlerinde; cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar yüzlerce çeşit ürünü müşterileriyle buluşturan Watsons, 17 Burda AVM’de açtığı ilk mağazasıyla Çanakkale’de yoğun ilgiyle karşılandı.

Makyaj ve cilt bakımı konusunda uzman personeli ile haftanın her günü hizmet veren Watsons, 17 Burda ile tek bir noktada yüzlerce çeşit ürünü bir arada sunuyor ve alışverişi yorulmadan keyifli hale getiriyor.

Türkiye’de 52 şehirde 180 mağazasıyla faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla, diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri