Watsons Kate Moss imzalı maskara kazandırıyor

19 Aralık 2014 Cuma

Sevdikleriniz için en özel yeni yıl hediyelerini bulabileceğiniz Watsons’ta sürprizler bitmiyor

watsons-kate-moss-imzali-maskara-kazandiriyor

Watsons kişiye özel E-Kart’larla yeni yıl dileklerini paylaşabilmek için yılbaşına özel bir uygulama geliştirdi. Üstelik paylaşımlar Swarovski taşlarla kaplı özel üretim Kate Moss imzalı Rimmel maskara kazandıracak.

Yeni yıla özel olarak ailenize, arkadaşlarınıza, sevdiklerinize ve kendinize yüzlerce hediye alternatifleri sunan Watsons, 2015 yılı için en özel dileklerinizi birbirinden güzel kartlara dönüştürerek sevdiklerinizle paylaşmanızı sağlayacak bir uygulama geliştirdi.

Watsons’ın http://hediyezamani.watsons.com.tr/  adresinde bulunan “Şimdi Hediye Zamanı” temalı yılbaşı uygulamasıyla, sizin için özel olarak hazırlanan rengârenk temalardan dilediğinizi seçip mesajınızı yazdıktan sonra kartınızı oluşturabilir ve başta Instagram olmak üzere dilediğiniz sosyal medya platformundan paylaşabilirsiniz.

Uygulamayı kullanarak yarattığı yılbaşı kartını Instagram’da #WatsonslaHediyeZamanı etiketiyle paylaşan 5 kişi Swarovski taşlarla kaplı özel üretim Kate Moss imzalı Rimmel maskara kazanma şansına,  ayrıca 50 kişi de Watsons yılbaşı hediye seti kazanma şansına sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri