Watsons Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla hizmette

10 Ekim 2016 Pazartesi

Watsons, Alsancak’taki Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla İzmir’de yepyeni bir güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğin öncülüğünü yapıyor. İzmir’deki ilk konsept mağazasının açılışını gerçekleştiren marka Türkiye’de büyümesini sürdürüyor

watsons-kibris-sehitleri-magazasiyla-hizmette

Türkiye’deki 238 mağazası ile her geçen gün büyümesini sürdüren Watsons İzmir’deki 12’nci mağazasını Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’nde açtı. İzmir’deki bu yeni mağazasına özel düzenlediği kokteyl ile İzmir iş ve cemiyet hayatının önemli isimlerini yeni mağazasında misafir etti. Türkiye’deki güzellik ve kişisel bakım yolculuğuna 11 yıl önce başlayan Watsons bugün 65 şehirde 238 mağazasıyla her geçen gün büyümesine devam ediyor. 11 yıldır güzellik ve kişisel bakım alanında, cilt bakımından makyaja, saç bakımından erkek bakımına, parfümden vücut bakımına kadar dünyaca ünlü markaları müşterileriyle buluşturuyor.


Mağaza açılışında konuşan Watsons Türkiye Genel Müdürü Ahmet Yanıkoğlu: “Watsons, İzmir’deki Kıbrıs Şehitleri’ne özel yeni mağaza konseptiyle güzellik ve kişisel bakım perakendeciliğinde yepyeni bir alışveriş deneyiminin de öncülüğünü yapıyor. Bu yeni mağazacılık anlayışıyla Watsons hem zengin ürün yelpazesine hem de sunduğu hizmetlere yenilikler ekliyor. Müşterilerinin alışveriş sırasında makyajdan saç bakımına, sağlıklı yaşamdan ev dekorasyon alanına kadar pek çok farklı ürün grubuna özel alanlarda ürünleri keşfetmesini, sosyal medya alanı sayesinde teknolojiyi alışverişlerinin bir parçası haline getirmesini sağlıyor.” açıklamasında bulundu.


İzmir’de ilk defa Kıbrıs Şehitleri mağazasıyla hayata geçen bu yeni mağaza konsepti ile sunulan yeni hizmetler ve ürün alanları ise şu şekilde:
• Makeup Studio: Watsons size en iyi makyaj ürünlerini sunarken artık makyajınızı da
yapacak. İster günlük ister özel geceler için makyajınızı bu özel alanda güzellik uzmanlarımız tarafından yaptırabilirsiniz.

• Sosyal Medya Alanı:
Güzellik ve kişisel bakıma dair sosyal medyanın nabzını bu alanda tutacaksınız. Sosyal medyada en çok beğenilen ürünleri görebilir, bloggerlara özelköşelerde ünlü bloggerların seçtiği ürünleri inceleyebilirsiniz.

• Sağlıklı Yaşam Alanı:
Kendinize çok daha iyi bakmanızı sağlayacak destek ürünlerini bir arada bulabileceğiniz bu alanda bitkisel çaylar, besin takviyeleri, diyet ve enerji ürünleri, atıştırmalıklar, vitaminli sular ve sporcu destek ürünleri yer alıyor.

• Naturals byWatsons
Doğanın gizli içeriklerini açığa çıkaranvesadece Watsons’ta bulabileceğiniz Naturals by Watsons’ın zengin aile içeriğini ve doğadan ilham alan özel serilerini Naturals by Watsons’a aitbu alanda bulabilirsiniz.

• Müşteri İlişkileri:
Watsons’ta ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman yanındayız. Bu alanda bulunan Sarj Ünitesi, Wi-Fi, Hediye Paketleme, Watsons Card ve Ürün Değişim hizmetlerinden faydalanabilir, müşteri temsilcimizden her konuda destek alabilirsiniz.

Ayrıca tüm Watsons’larda bulunan ve Kıbrıs Şehitleri Mağazası’nda daha da zenginleşen bölümler mevcut:
• Cilt Bakım Alanı:
Cildinize uygun ürünleri bulabilmeniz için cilt bakım alanımızı genişlettik. Bu alan cilt analizi yaptırabilir, cildinizin ihtiyaçlarını öğrenerek size uygun en doğru ürünleri öğrenebilirsiniz.

• ParfümAlanı:
Dünyacı ünlü birçok markanın parfümlerini bu alanda deneyebilir. Kendinize en uygun parfümü seçebilirsiniz. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri