Watsons “MVK Work-Square” Cadde’de açılıyor

14 Ekim 2015 Çarşamba

NTS Danışmanlık tarafından kiralaması ve yönetimi sürdürülen, MVK yapı tarafından inşa edilen Work-Square projesi, Kurtköy’ün hemen girişinde, Sabiha Gökçen Havaalanı ve Kurtköy gişelerine 800 metre, Sabancı Üniversitesi, İstanbulpark’a 4,7 kilometre ve Teknopark’a 300 metre uzaklıkta yer alıyor ve marka karmasını güçlendirmeye devam ediyor

watsons-mvk-work-square-caddede-aciliyor

MVK Yapı güvencesi ile Kurtköy’ün en rahat ulaşılabilir ve merkezi noktasında yer alan MVK Work – Square projedesin de 222 adet 49 metrekare ila 168 metrekare arasında değişen 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak belirlenen home-officelerin yanı sıra alışveriş cadde mağazaları, otel  ve eğlence alanları da yer alıyor. Proje de kapalı havuz, fitness, sauna alanları, spor tesisleri, yüzme havuzu, her daireye özel depo ve otopark alanı da bulunuyor. Bunun yanı sıra ofis kullanıcılarının ihtiyaç duyacağı toplantı ve seminer odaları, sekreterya ve concierge hizmetleri de sunuluyor.

Mado, Kahve Durağı, Fırın İstanbul, Bağ Pastanesi, Boğaziçi Kuruyemiş, Kiler, Aydın&Taner Kuaför gibi önde gelen firmaların hizmet verdiği, bunun yanında kısa süre içerisinde açılacak olan Hilton otelin bölgeye çok ciddi katkı sağlayacağı  proje de AVM’de Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden  “Watsons“açılıyor.

Türkiye’nin önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden olan, kaliteli ve yenilikçi bir perakende anlayışını temsil eden Watsons’larda, zevkli ve eğlenceli bir mağaza konsepti içinde kozmetik, kişisel bakım ve onları tamamlayan yenilikçi ürün gruplarından 25 bini aşkın ürün her hafta tüketici ile buluşuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri