Watsons yeni mağazalarıyla büyüyor

17 Eylül 2014 Çarşamba

Farklı pazarlardaki 11 binden fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası güzellik ve kişisel bakım perakendecisi A.S. Watson Group’un bir üyesi olan Watsons Türkiye, açtığı yeni mağazaları ile her geçen gün ülke çapında büyümesini sürdürüyor

watsons-yeni-magazalariyla-buyuyor
Cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz Watsons, 8 yeni mağazasıyla size daha da yaklaşıyor. Eskişehir Hamamyolu Caddesi, Axis Metro Garden AVM, Adana Cemalpaşa Caddesi, Bolu İzzet Baysal Caddesi, İstanbul Rings AVM, İstanbul Özdilek AVM, İstanbul Üsküdar Selami Ali Efendi Caddesi ve İzmir Kipa Salihli AVM mağazalarıyla hız kesmeden büyümeye devam ediyor.
 
Ekonomik fiyatları, sınırsız ürün yelpazesi ve vazgeçilmez fırsat günleriyle başka hiç bir yerde sunulmayan çok özel bir çeşitliliğe de sahip Watsons mağazasında, makyaj ve cilt bakımı konusunda uzman personel, gelen konuklara detaylı bilgiler de veriyor. 
 
Türkiye’de 45 şehirde 143 mağazasıyla faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek. 

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri