Watsons yeni mağazalarıyla hizmette

15 Temmuz 2016 Cuma

Dünyaca ünlü güzellik ve kişisel bakım mağazası Watsons, Çeşme Alaçatı ve Antalya Manavgat mağazalarının açılışını gerçekleştirdi

watsons-yeni-magazalariyla-hizmette

Her bütçeye uygun fiyatları, sınırsız ürün yelpazesi ve vazgeçilmez fırsat günlerinde;cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar yüzlerce çeşit ürünü müşterileriyle buluşturan Watsons, Çeşme’deki ilk mağazasının açılışını Alaçatı’da gerçekleştirdi. Mağaza açılışlarına hız veren Watsons, ayrıca Antalya Manavgat mağazasını da hizmete açtı.


Makyaj ve cilt bakımı konusunda uzman personeli ile haftanın her günü hizmet veren Watsons’ta tek bir noktada yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabilir ve alışverişi yorulmadan keyifli hale getirebilirsiniz.
Türkiye’de 60’tan fazla şehirde 225’in üzerinde mağazasıyla faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla, diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri