Watsons, yeni mağazası ile Ankara Kızılay'da

25 Mart 2013 Pazartesi

Farklı pazarlardaki 10 binden fazla mağazası ile dünyanın en büyük uluslararası sağlık, güzellik ve yaşam tarzı perakendecisi A.S. Watson grubunun bir üyesi olan Watsons Türkiye, ülke çapında büyümesini her geçen gün açtığı yeni mağazaları ile sürdürüyor

watsons-yeni-magazasi-ile-ankara-kizilayda

Cilt bakımından vücut bakımına, saç bakımından aksesuara kadar günlük hayatta herkesin ihtiyacı olan yüzlerce çeşit ürünü bir arada bulabileceğiniz Watsons, Ankara Kızılay'da hizmet vermeye başladı.

Ankara Kızılay mağaza açılışına özel etkinlikler, sürprizler ve indirimler bugün (25 Mart) Watsons ziyaretçilerini bekliyor. Buna ek olarak ziyaretçiler her 25 TL’lik alışverişlerinde, bir dahaki alışverişlerinde kullanılmak üzere 5 TL değerinde indirim kuponu kazanıyor. 

Bugün için 35 şehirde faaliyet gösteren Watsons, açacağı yeni mağazalarla diğer şehirlerde de müşterileriyle buluşmaya devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri