Watsons’ta Anneler Günü İndirimi Başladı

08 Mayıs 2015 Cuma

Makyaj ürünleri, cilt ve yüz bakım ürünleri, saç bakım ürünleri ve parfümlerde yüzde 50’ye varan kaçırılmayacak fırsatlar, Watsons’ın Anneler Günü indiriminde. Üstelik 6 – 31 Mayıs günleri arasında Watsons Card ile yaptığı alışverişlerin toplamı 100 TL ve üzeri olan herkese 2 bin puan hediye

watsonsta-anneler-gunu-indirimi-basladi

Birbirinden çeşitli ürünleri ve uygun fiyatları ile sayısız hediye seçeneği sunan Watsons, Anneler Günü İndirimi ile annenize alacağınız hediyeler için de vazgeçilmez bir adres olmayı sürdürüyor.

6 – 10 Mayıs günleri arasında geçerli Anneler Günü İndirimi’nde MaxFactor makyaj ürünlerinde yüzde 50, Revlon, Deborah ve Loreal Paris makyaj ürünlerinde yüzde 40; Rimmel, Maybelline ve Alix Avien makyaj ürünlerinde yüzde 30 indirim bulunuyor.

Anneler Günü İndirimi cilt ve yüz bakım ürünlerinde de büyük fırsatlar sunuyor. Loreal Paris, Nivea, Neutrogena ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 50; Garnier ve Pure Beauty cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 30 indirim avantajı var. Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Biopoint ve Organix saç bakım ürünlerinde yüzde 40; Toni&Guy ve John Frieda saç bakım ürünlerinde ise yüzde 30 indirimle anneler günü kampanyasında. Yazın kendini hissettirmeye başladığı bu günlerde güneş koruyucu ürünlerinizi ihmal etmeyin diye Garnier, Solait, Hawaiian Tropic ve Sebamed güneş ürünleri bu kampanya dahilinde yüzde 20 indirimle sizin olabilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri