Watsons’ta Kadınlar Günü İndirimi başladı

03 Mart 2016 Perşembe

Makyaj ürünleri ve cilt ve yüz bakım ürünlerinde Watsons Card’a özel yüzde 50’ye varan indirimler; saç bakım ürünleri ve parfümlerde ise Kadınlar Gününe özel kaçırılmayacak fırsatlar 3-8 Mart günleri arasında Watsons’ta

watsonsta-kadinlar-gunu-indirimi-basladi

Birbirinden çeşitli ürünleri ve uygun fiyatları ile sayısız hediye seçeneği sunan Watsons, “Kadınlar Günü İndirimi” ile kişisel bakıma dair aradığınız her şeyi kaçırılmayacak fırsatlarla sunuyor. 3 – 8 Mart günleri arasında geçerli Kadınlar Günü İndirimi’nde Watsons Card’a özel Revlon ve MaxFactor makyaj ürünlerinde yüzde 50 indirim; Loreal Paris ve Deborahmakyaj ürünlerinde yüzde 40 indirim; Note makyaj ürünlerinde yüzde 35 indirim, Rimmel, AlixAvien, Maybelline ve Pastel makyaj ürünlerinde ise yüzde 30 indirim bulunuyor.


Kadınlar Günü İndirimi cilt ve yüz bakım ürünlerinde de Watsons Card’a özel büyük fırsatlar sunuyor. Watsons Card ile yapılan alışverişlerde Loreal Paris, Nivea ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 50 indirim; Garnier ve Neutrogena cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 35 indirim; PureBeauty ve Sebamed cilt ve yüz bakım ürünlerinde ise yüzde 30 indirim avantajı var.


Şampuanlar, saç boyaları ve çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, John Frieda, Organix ve Biopoint saç bakım ürünleri de yüzde 40 indirimle Kadınlar Günü kampanyasında. Ayrıca birçok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Kadınlar Günü İndirimi’nde yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri