Watsons’ta Sevgililer Günü indirimi başladı

10 Şubat 2016 Çarşamba

Makyaj ürünleri ve cilt ve yüz bakım ürünlerinde Watsons Card’a özel indirimler; saç bakım ürünleri ve parfümlerde ise 14 Şubat’a özel kaçırılmayacak fırsatlar Watsons’ta

watsonsta-sevgililer-gunu-indirimi-basladi

Birbirinden çeşitli ürünleri ve uygun fiyatları ile sayısız hediye seçeneği sunan Watsons, “Büyük Sevgililer Günü İndirimi” ile Sevgililer Günühediyelerinizin de değişmez adresi olacak.


10 – 14 Şubat günleri arasında geçerli Büyük Sevgililer Günü İndirimi’nde Watsons Card’a özel Max Factor, Deborah, Note, Alix Avien makyaj ürünlerinde yüzde 50 indirim; Revlon, Loreal Paris, Rimmel ve Maybelline makyaj ürünlerinde yüzde 40indirim ve Pastel makyaj ürünlerinden yüzde 30 indirim bulunuyor. Büyük Sevgililer Günü İndirimi cilt ve yüz bakım ürünlerinde de Watsons Card’a özel büyük fırsatlar sunuyor. Watsons Card ile yapılan alışverişlerde Loreal Paris, Nivea ve Diadermine cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 50 indirim; Garnier ve Neutrogenacilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 40 indirimve Pure Beauty cilt ve yüz bakım ürünlerinde yüzde 30 indirim avantajı var.


Son dönemlerde çok tercih edilen Aussie, Toni&Guy, John Frieda, Organix ve Biopoint saç bakım ürünleri yüzde 40 indirimle sevgililer günü kampanyasında. Ayrıca birçok parfüm markası da kaçırılmayacak indirimlerle Büyük Sevgililer Günü İndirimi’nde yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri