Whirlpool Corporation Satış Direktörlüğü’ne yeni atama

15 Ağustos 2016 Pazartesi

Whirlpool Corporation’ın Türkiye Satış Direktörlüğü'ne Tuncer Gülsaran atandı. Gülsaran, Whirlpool Corporation’ın satış hedeflerine ulaşılmasında önemli sorumluluklar üstlenecek.

whirlpool-corporation-satis-direktorlugune-yeni-atama

Whirlpool Corporation Satış Direktörlüğü görevine 1 Temmuz itibariyle Tuncer Gülsaran getirildi. Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) Metalurji Mühendisliği mezunu olan Gülsaran, profesyonel kariyerine 1994'te Groupe SEB (Tefal)’de Saha Satış Temsilcisi olarak başladı. Tuncer Gülsaran, aynı şirkette sırasıyla Bölge Satış Müdürü, Grup Ürün Müdürü, Ticari Pazarlama Müdürü, Ticari Pazarlama ve Müşteri Hizmetleri Direktörü, Perakende ve Müşteri Hizmetleri Direktörü, Geleneksel Kanal Satış ve Müşteri Hizmetleri Direktörlüğü ve son olarak Perakende ve Satış Direktörlüğü görevlerinde bulundu.


 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri