Wilma Elles Forum Bornova’ya geldi

08 Ekim 2012 Pazartesi

“Öyle Bir Geçer Zaman Ki” dizisiyle yıldızı parlayan oyuncu Wilma Elles, “Forum Fashion Week” kapsamında Forum Bornova’da düzenlenen defilede podyuma çıktı

wilma-elles-forum-bornovaya-geldi

5-6-7 Ekim günleri arasında tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde aynı anda düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında Wilma Elles Forum Bornova’da moda severlerle buluştu. Elles, sonbahar-kış sezonunun en gözde kıyafetlerini İzmirliler için sergiledi.

5 Ekim Cuma Günü Forum Bornova’da ilk defa düzenlenen Forum Fashion Week kapsamında markaların sezon trendleri tanıtıldı. Birbirinden güzel mankenlerin yer aldığı defilenin en beğenilen ismi, oyunculuğu ile göz dolduran Wilma Elles oldu. Klasik ve abiye kıyafetleri başarıyla taşıyan Elles İzmirlilerden tam not aldı.

‘Forum Fashion Week’ ile modanın büyülü dünyasının kapılarını, ziyaretçileri için aralayan Forum Bornova Alışveriş Merkezi’nin Müdürü Doğan Alpan, “Bu yıl ilk defa tüm Forum Alışveriş Merkezlerinde eş zamanlı olarak düzenlenen etkinliğimiz ziyaretçiden büyük ilgi gördü. Bundan sonra geleneksel hale getireceğimiz Forum Fashion Week ile İzmirlileri sezon trendlerinin yanı sıra modaya dair birçok detay ile buluşturacağız” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri