Wipeout’un Forum İstanbul’daki birincisi belli oldu

11 Eylül 2012 Salı

Wipeout'un Türkiye Finali yaptığı Forum İstanbul ayağı 9 Eylül akşamı gerçekleştirilen final yarışmaları ve ödül töreniyle sona erdi. Final yarışmalarında dereceye girenler 6 bin TL tutarındaki para ödüllerini nakit olarak teslim aldılar. 1 Eylül’de başlayan Wipeout Türkiye Finali - Forum İstanbul ayağı yaklaşık bin 200 kişiyi yarıştırdı ve çok renkli görüntülere sahne oldu

wipeoutun-forum-istanbuldaki-birincisi-belli-oldu

Televizyondan sonra dünyada ilk defa Forum Alışveriş Merkezleri’ne gelen, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca izleyicisi olan ünlü televizyon yarışması Wipeout, final parkurunu Forum İstanbul’da gerçekleştirdi. 1-9 Eylül günleri arasında Forum İstanbul’da kurulan 3 etaplı özel Wipeout parkurunu 9 saniyede tamamlayan Ebubekir Boyun, 1’incilik ödülü olan 3 bin TL’nin sahibi olurken, 2’nci olan Sinan Çetinkaya, 2 bin TL’lik, 3’üncülüğü elde eden İbrahim Kaya da bin TL’lik nakit para ödüllerinin sahibi oldular.

Forum İstanbul’da 1 Eylül Cumartesi günü Mehmet Ali Erbil’in sunumuyla başlayan Wipeout, 9 Eylül Pazar günü sona erdi. Esprili sunumuyla Wipeout parkurunda keyifli anlar yaşatan Erbil’e ve 9 gün boyunca kıran kırana geçen mücadelelere Forum İstanbul ziyaretçileri yoğun ilgi gösterdi. Büyük bir heyecan içinde geçen mücadeleler sonucunda Wipeot birincisi belli oldu.

Türkiye’de ve dünya televizyonlarında milyonlarca izleyicisi olan Wipeout, özel parkuruyla televizyondan sonra dünyada ilk defa Türkiye’de Forum Alışveriş Merkezleri’ni dolaştı. 11 Mayıs’ta başlayan bu heyecan, 1-9 Eylül günlerinde Forum İstanbul’daki Türkiye finaliyle son buldu.

Rekabetle eğlenceyi birleştiren Wipeout, Yumruk Duvarı, Dev Kırmızı Top ve Sürat Köprüsü gibi etaplardan oluştu. Forum İstanbul’da gerçekleşen Wipeout Türkiye finalinde, yarışmacılarsa toplam 6 bin TL nakit para ödülü için parkurda hem eğlendi hem de ter döktü.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri