Yarışmaların lezzetlisi Optimum’da

03 Ekim 2013 Perşembe

Optimum Outlet Alışveriş Merkezleri, yemek yarışması düzenliyor

yarismalarin-lezzetlisi-optimumda

Tukaş’ın ana sponsorluğundaki “Lezzet Sihirbazları Yarışıyor” Yemek Yarışması, ünlü Şef Eyüp Kemal Sevinç önderliğinde gerçekleşiyor. Maharetlerine güvenenler yarışmaya katılmak için 20 Ekim 2013 gününe kadar, İstanbul, Ankara, İzmir ve Adana’daki Optimum Outlet Alışveriş Merkezleri’ne giderek başvuruda bulunabiliyor.

Büyük Final İstanbul’da
21–23 Ekim günleri arasında yapılacak ön elemede, Optimum Outlet Alışveriş Merkezi Yönetimi, Tukaş Yetkilileri ve EKS Mutfak Akademisi Ekibi tarafından belirlenecek yarışmacılar yarı finale kalacak. 26 Ekim–21 Kasım günleri arasındaki yarı final elemeleri sırasında yarışmacılar, evlerinde yaptıkları yemekleri bulundukları ildeki Optimum Outlet’e götürecek. Burada Şef Eyüp Kemal Sevinç başkanlığındaki jüri tarafından, her ildeki Optimum için ilk 3 belirlenecek. Yarı finalde her ilin 1incisi bin TL, 2’ncisi 750 TL ve 3’üncüsü de 500 TL’lik hediye çeki kazanacak.

Her ilin 1’incisinin katılacağı Büyük Final ve Ödül Töreni, 30 Kasım günü İstanbul Optimum Outlet Alışveriş Merkezi’nde yapılacak. Dört finalist İstanbul Optimum Outlet içine kurulacak mutfakta, jüri karşısında yemeklerini canlı olarak yapacak. Yemek Yarışması sonucunda, 1’inciye 3 bin TL, 2’nciye 2 bin TL ve 3’üncüye bin TL değerinde hediye çeki armağan ediliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri