Yarıyıl tatili etkinlikleri Primemall Antakya’da sürüyor

28 Ocak 2016 Perşembe

Kentin ilk yaşam merkezi olan Primemall Antakya, öğrencilere eğlenceli ve eğitici bir yarıyıl tatili yaşatıyor

yariyil-tatili-etkinlikleri-primemall-antakyada-suruyor

Primemall Antakya, her gün farklı iki atölye çalışması ile küçük ziyaretçilerini ağırlıyor. Çocuklar t-shirt boyama atölyesinde t-shirtlerini kendileri yaparken, çikolata ve kurabiye atölyesinde yeteneklerini geliştiriyor, doktorlar atölyesinde hem eğlenip hem yeni bilgiler öğreniyor.


Primemall Antakya önümüzdeki günlerde bu etkinliklerin yanı sıra çiçek ekme atölyesinden kokulu sabun atölyesine, tiyatro gösterisinden kukla gösterisine kadar birbirinden eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam edecek. Sömestr tatili boyunca her cumartesi gerçekleşecek olan basketbol etkinliği ile de hem eğlenip hem sürpriz hediyelerin sahibi olacaklar. Primemall Antakya’nın gerçekleştirdiği eğlenceli ve eğitici sömestr programı 7 Şubat Pazar gününe kadar devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri