Yarıyıl tatilinde eğlence Kipa’da

25 Ocak 2016 Pazartesi

Kipa, yarıyıl tatilinde düzenleyeceği etkinliklerle hem öğrencileri hem de aileleri sevindirecek. Kipa AVM’lerinde renkli sahne şovlarından eğitici atölyelere kadar tüm etkinlikler ücretsiz olacak

yariyil-tatilinde-eglence-kipada

Yıl boyunca ev sahipliği yaptığı etkinliklerle her yaştan müşterisine keyifli alışveriş deneyimi sunan Kipa, bu kez de çocukların yarı yıl tatilini şölene dönüştürmeye hazırlanıyor.


Bu yıl Kipa’nın en dikkat çekici etkinliklerden biri, İzmirli öğrencilerin tatil eğlencesini zirveye taşıyacak olan “Eskimo Kasabası” olacak.  Etkinliğe katılan çocuklar, kurulacak sevimli kasabada geleneksel eskimo kostümleri giyerek eğlenme ve hayal güçlerini geliştirme şansını yakalayacak. Etkinlik, 23 - 29 Ocak günleri arasında Çiğli Kipa AVM’de, 30 Ocak – 2 Şubat arasında ise Balçova Kipa AVM’de ziyaret edilebilecek. Eğlence ve sihir dolu şovu ile çocukların olduğu kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan Vefvef ise 31 Ocak Pazar günü Çiğli’de, 6 Şubat Cumartesi günü Balçova Kipa AVM’de sevenlerine kahkaha dolu saatler yaşatacak.


Her hafta dört farklı atölye
Tatilin en lezzetli fırsatını ise Kuşadası Kipa AVM sunacak. 22 Ocak’tan itibaren AVM genelinde 75 TL’lik harcama yapan müşteriler, muhteşem bir yemek menüsü kazanacak. Benzer şekilde Torbalı Kipa AVM de her 75 TL’lik alışverişe bir sinema bileti hediyerek ziyaretçilerine “Böyle kampanya ancak filmlerde olur” dedirtecek.


Kipa Alışveriş Merkezleri ayrıca tatil boyu haftanın dört günü eğitici ve eğlendirici atölye çalışmalarına ev sahipliği yapacak. Saksı süsleme, duvar saati yapım, anahtarlık, magnet, parti maskesi, bileklik, kalemlik, çerçeve, ahşap oyuncak ve ahşap kutu tasarlama atölyeleri, çocuklara yaratıcılıklarını sergileme fırsatı verecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri