Yarıyıl tatilinde eğlence Neoplus Outlet’te

23 Ocak 2013 Çarşamba

Çocuklar yarıyıl tatilinde eğlencenin ve öğrenmenin keyfini NeoPlus Outlet’te yaşayacak

yariyil-tatilinde-eglence-neoplus-outlette

NeoPlus Outlet AVM, yarıyıl tatili boyunca çocuklar için eğlenceli atölyeler düzenliyor. Eskişehirli çocuklar NeoPlus’ta 26 Ocak - 10 Şubat arası yapılacak yarıyıl tatili atölyelerine ücretsiz olarak katılabilecek.

Çocuklar tatil boyunca atölyelerde eğlenirken öğrenecek. Atölye kapsamında çocuklar; Şeker Hamuru Atölyesi’nde lezzetli dakikalar geçirirken Boyama Atölyesi’nde sanatçı kişiliklerini ortaya çıkaracak. Kâğıt Robot Atölyesi ile kâğıttan robot yapmanın inceliklerini öğrenirken Taç Yapım Atölyesi ile en güzel aksesuarlarını kendileri tasarlayacaklar. Bunun yanı sıra Kek Süsleme Atölyesi ve Çiçek Boyama Atölyesi’nde de yaratıcılıklarını sergileyecek. Yarıyıl tatilini keyifli geçirmek isteyen tüm çocuklar 6 gün boyunca 15.00-18.00 saatleri arasında NeoPlus Outlette buluşacak.

NeoPlus atölyeleri
26 Ocak – Şeker Hamuru Atölyesi
27 Ocak – Boyama Atölyesi
2 Şubat – Kâğıt Robot Atölyesi
3 Şubat – Kek Süsleme Atölyesi
9 Şubat – Çiçek Boyama Atölyesi
10 Şubat – Taç Yapımı Atölyesi


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri