Yarıyıl tatilinde eğlencenin adresi Antalya Migros

25 Ocak 2013 Cuma

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, uzun bir eğitim döneminden sonra tatile giren çocuklara, 26 Ocak - 10 Şubat günleri arasında eğlenceli yarışma ve etkinliklerle keyifli bir tatil programı hazırladı

yariyil-tatilinde-eglencenin-adresi-antalya-migros

Faaliyet Kulübü programlarında uzman eğitmenler denetiminde gerçekleştirilecek olan etkinlikler, yarıyıl tatili boyunca her gün 14.00 – 16.30 saatleri arasında sihirbaz gösterisinden boyamaya, kukla yapımından maske yapımına kadar tüm mini club aktivitelerindeki eğlenceler Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri bekleyecek.

Etkinliklerin yanı sıra yarıyıl tatili boyunca 12.00 – 18.00 saatleri arası alışveriş merkezi içerisinde oyun alanlarında kurulacak olan Safari zıp zıp oyun evinde zıplayan çocuklar tatilin bitmesini hiç istemeyecek.

Çizgi film kahramanları Caillou ve Keloğlan Masalları, tatilde Antalya’da ilk kez Antalya Migros Alışveriş Merkezi’nde severlerle buluşacak. Çocuk ekranlarında çocuklarla buluşan Keloğlan Masalları, alışveriş merkezi içerisinde kurulacak olan çizgi filmin platosunda ilk kez ziyaretçiler, skeçlere ve yarışmalara katılarak, Keloğlan ve Bilge Dede ile birlikte fotoğraf çektirme şansına sahip olacak.

Caillou da, arkadaşlarıyla birlikte kuracağı orkestra ile Antalya’da ilk kez çocukların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çocuklar için hazırlayacağı şarkıları seslendirecek olan Caillou'nun konseri, Migros Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri