Yaşar Holding 2013’te yüzde 15 büyüdü

07 Nisan 2014 Pazartesi

Yaşar Holding, 2013 yılında yüzde 15 büyüme oranıyla 3,6 milyar TL konsolide ciroya ulaştı

yasar-holding-2013te-yuzde-15-buyudu

68 yıldır Türkiye sanayiinin gelişimine katkıda bulunan, bugün 20 şirketi, 2 vakfı ve 7 bin 400 çalışanı ile ekonomik ve sosyal yaşama değer katmaya devam eden Yaşar Holding’in olağan genel kurulu                    geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.

Yaşar Holding’in olağan genel kurul toplantısında, Yönetim Kurulu’nun 6 üyeden oluşmasına ve İdil Yiğitbaşı, Feyhan Yaşar, Yılmaz Gökoğlu, Mehmet Aktaş ve bağımsız üyeler olarak Mehmet Kahya ve Turhan Talu’nun 1 yıl süreyle görev yapmak üzere yönetim kurulu üyesi olarak atanmasına ve Yaşar Holding Yönetim Kurulu görev dağılımının sürecin tamamlanmasının ardından kamuoyu ile paylaşılmasına karar verildi.

Sürdürülebilirliğe ve karlılığa odaklı stratejisi ile son yıllardaki hızlı büyümesini sürdüren Yaşar Holding, 2013 yılında yüzde 15 büyüme oranıyla 3,6 milyar TL konsolide ciroya ulaştı. Ana iş kolları olan gıda, içecek ve boya sektörlerinde sektör ortalamalarının üzerinde büyümeyi sürdüren ve yatırımlarını ana iş kollarına odaklayan Yaşar Holding, 2013 yılında 134 milyon TL tutarında yatırım gerçekleştirdi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri