Yataş Londra’da

05 Aralık 2013 Perşembe

Yataş Grup, üstün teknolojisi ve konforunu İngiliz tüketicilerle buluşturduğu ilk Enza Home mağazasını Londra'da hizmete açtı

yatas-londrada

Türk mobilya sektörünün öncü ve yenilikçi şirketi Yataş Grup, yurt dışındaki varlığını genişletmeye devam ediyor. 45'in üzerinde ülkeye ihracat yaparak ürünlerini bu ülkelerdeki tüketicilere de ulaştıran Yataş Grup, İngiltere'nin başkenti Londra'nın Lewisham bölgesinde ilk Enza Home mağazasının açılışını gerçekleştirdi.

Yataş Grup'un, yatırımcısı Acil Group ile gerçekleştirdiği distribütörlük anlaşması çerçevesinde hayata geçen "Enza Home" mağazasının açılışı, Yataş Grup Genel Müdürü Nuri Öztaşkın, Bölge Milletvekili Heidi Alexander, Türkiye'nin Londra Ticaret Başmüşaviri Yavuz Mollasalihoğlu, Yataş Grup Yönetim Kurulu Üyesi Şükran Balçık, Yataş Grup Genel Müdür Yardımcısı Ersin Serbes, Yataş Grup İhracat Yöneticisi Serkan Şen ve Acil Group CEO'su Şükrü Acil'in de hazır bulunduğu bir törenle yapıldı.

Yataş Grup Genel Müdürü Nuri Öztaşkın, açılışa ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Yataş'ın, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda en son teknolojiyle üretilmiş ürünlerini şimdi İngiltere'ye de taşıdık. Yataş Grup, gelişen teknolojisi ve günden güne artan kapasitesiyle genç ve dinamik bir firma olarak yatak, ev tekstili, mobilya ve salon takımı sektörlerinde liderlik pozisyonunu korumak için kendi alanında daima ilkleri gerçekleştirmeye devam edecek” dedi.

İngiliz yerel medyasının da yoğun katılım gösterdiği açılışta, konuklara "Enza Home" mağaza konseptinde yer alan yatak odası, yemek odası, TV ünitesi, oturma grupları, köşe takımları, yatak, baza ve ev tekstili gibi ürünlerinin tanıtımı yapıldı.

Kaynak: KobidenGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri