Yaz, Ege’de renkli olacak

04 Mayıs 2015 Pazartesi

Perakende zinciri Kipa’da bu yılın bahçe trendi, beyazın yanı sıra canlı renkleri de bol bol kullanmak

yaz-egede-renkli-olacak

Türkiye’nin önde gelen perakende zinciri Kipa, bu yıl sıcak havaları ‘rengarenk bahçeler’ temasıyla kutlayacak. Diğer yıllardan farklı olarak Kipa, bahçe gamına eklediği rengarenk mobilyaları, bahçe masalarını daha da eğlenceli kılacak rengarenk tabak ve bardaklar ve beyaz duvarları süsleyecek askılı çiçeklerle müşterilerine sunacak.

Kipa’daki yaz trendleri hakkında bilgi veren Kurumsal İletişim Direktörü Nazlan Ertan, bu yıl ‘rengarenk’ temasının öne çıktığının altını çizdi. Ertan, “Ege’de, özellikle yazlık evlerde, nötr renkler tercih ediliyor; bahçedeki çiçeklerden, evlerin duvarına; bahçe mobilyasının rengine değin, beyaz gözde renk. Ancak bu yıl, bahçe sandalyelerinde, masa örtülerinde ve yastıklarda, fıstık yeşili yada kırmızı gibi canlı renkleri öne çıkardık. Aynı şekilde, bahçe masalarında kullanmak üzere, takım fikrinden uzaklaşarak, tezat renklerde tabak ve bardakları müşterilerimize sunuyoruz. Beyaz duvarları, rengarenk askılı çiçeklerle; bahçeleri ve balkonları beyaz veya toprak rengi değili rengarenk saksılarla süslemelerini öneriyoruz.” dedi.

Sadece yazlıklarda değil, şehirde de müşterilerine “bahçe” havası yaratmak isteyen Kipa, Çağatay Çiçekçilik’le birlikte mağazalarında geniş çiçek seçenekleri sunuyor. İlk etapta Çiğli ve Ayvalık mağazalarında çiçek satış alanını dış mekana taşıyarak büyüten Kipa’da, meyve fidanından ağaca, mevsim çiçeklerinden bahçe peyzaj ürünlerine geniş bir yelpaze var. Kipa müşterileri, önümüzdeki günlerde Balçova ve Bornova Forum mağazalarından da istedikleri bitkilerin siparişlerini vererek bahçelerini ve evlerini renklendirebilme şansına sahip olacak.  500 TL ve üzeri sipariş veren İzmirliler, siparişlerini ücretsiz bir şekilde evlerinde teslim alma imkânını da yakalarken, her mevsim ürün yelpazesi yenilenecek olan çiçek satış alanları, kışın da hizmet vermeyi sürdürecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri