Yaz tatili Forum Aydın’da başladı

16 Haziran 2015 Salı

Forum Aydın, tatilin ilk Pazar gününde genç ziyaretçilerini sanatçı Sinan Akçıl konseriyle coşturdu

yaz-tatili-forum-aydinda-basladi

Aydın ve çevre illerde yaşayanların alışveriş ve eğlence merkezi Forum Aydın, yaz tatilini sevilen sanatçı Sinan Akçıl’ın şarkıları eşliğinde karşıladı.

14 Haziran Pazar günü Zeytin Meydanı’na akın eden Sinan Akçıl hayranları, yakışıklı şarkıcının dillerden düşmeyen şarkılarını hep birlikte söyledi. Forum Aydın’ı çok beğendiğini dile getiren yakışıklı sanatçı, yakın tarihte bir de akşam konseri için gelmek istediğini belirtti. Akçıl, Zeytin Meydanı’nı dolduran sevenleriyle selfie çekerek sosyal medyada paylaştı. Genç şarkıcıya büyük ilgi gösteren genç kızlar, 7 şarkılık konser sonrasında düzenlenen imza gününde sanatçıyla tanışmak için birbiriyle yarıştı.

Aydınlılarla mutlu bir gün geçirmenin keyfini çıkaran Sinan Akçıl, hayranlarının isteklerini kırmayarak bol bol fotoğraf çektirip imza dağıttı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri