AVM'lerin işini kolaylaştıracak uygulama Omega Bigdata'dan

03 Temmuz 2017 Pazartesi

Alışveriş merkezlerinde hemen hemen her gün bir etkinlik düzenleniyor. Ancak bunları kayıt altına almak zorlu bir süreç oluyor. Omega Bigdata, bu kayıtları kontrol etmek için özel tablet uygulaması yayınladı

avmlerin-isini-kolaylastiracak-uygulama-omega-bigdatadan

AVM'lerin sıkça yaptığı farklı modellerdeki etkinliklerin, AVM'ye müşteri çekme ve kapı giriş sayısında oluşturduğu olumlu etki yadsınamaz bir gerçek. Fakat bu etkinliklere katılan bazen 100'lü, bazen 1000'li sayılardaki müşterilerin kayıtlarını almak ve sağlıklı bir katılım bilgisi toplayabilmek oldukça zorlu bir süreçtir. Zaman ve operasyonel kısıtlar sebebiyle, birçok AVM hiç bir etkinliğinde kayıt toplayamıyor. 

 

Daha temel sorun ise, aslında bu etkinliklerin gerçekten ciroya ne kadar katkı sağladığı konusu. Kapı giriş sayıları anlamında ciddi artış gösterilse de, müşterilerin ne kadarının harcama yaptığı konusu ciddi bir soru işaretidir. Bu sorunlu durumlardan yola çıkan Omega Bigdata ekibi, hızlı kayıt alma ve etkinlik katılımını alışverişe döndürme odağında özel bir tablet uygulaması yayınladı. Akıllı telefonlar yada tabletler üzerinden girilebilen özel bir arayüz üzerinden kolaylıkla müşteri ve etkinlik katılım bilgisi alınabiliyor; çeşitli senaryolar dahilinde müşterilere ödül verilebiliyor. 

 

Özellikle düzenli olarak çocuk kulübü etkinlikleri düzenleyen AVM'ler, ebeveyn ve çocuk bilgilerini tablet yada görevli personelin akıllı telefonu üzerinden gireceği bir mikro site üzerinden alabiliyor. Çocuk kulübü etkinliklerine belirli sayıda katılım gösteren müşterilere, SMS ile ya da kayıt anında ekranda bilgi gösterilerek, çocuk mağazalarında geçerli hediye/indirim çekleri verilebiliyor. Bu sayede etkinlik katılımı akabinde alışverişe yönlendirme yapılıyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri